07 مارس 2020
مارس 7, 2020

بلفاروپلاستی

0 دیدگاه

بلفاروپلاستی پف پلک بالا

بهترین راه جهت رفع پف پلک بالا ؛ انجام عمل جراحی بلفاروپلاستی پف پلک بالا یا عمل جراحی پلاستیک پلک چشم می باشد. جراحی بلفاروپلاستی پف پلک بالا شامل برداشتن ظریف پوست های اضافه و تنظیم چربی های داخل پلک می باشد. در این عمل جراحی ، می توان دو پلک فوقانی را با هم و پلک های تحتانی را نیز با هم جراحی كرد ؛ ولیکن در اكثر موارد ، پف پلک های فوقانی و پایینی به صورت همزمان عمل می شوند. ( بلفاروپلاستی )

بلفاروپلاستی پف پلک بالا
علائم پف پلک

از نظر ظاهری ، وجود پوست اضافی و پف پلک سبب سنگينی روی چشم می شود.

گاهی نیز میدان بینایی فوقانی در اثر پف پلک محدود می شود. در برخی موارد علاوه بر پف پلک ، افتادگی ابرو و پیشانی نیز وجود داشته و سبب تشدید علائم فوق می گردد.

پروفسور بهمنی کشکولی ، جراح زیبایی چشم ( جراح پلاستیک چشم ) با توجه به علایم این عارضه و معاینات انجام شده ، بهترین نوع جراحی زیبایی چشم ( بلفاروپلاستی ) را انتخاب خواهند نمود.

بلفاروپلاستی پف پلک بالا
بلفاروپلاستی پف پلک بالا و رفع پف پلک چشم

عمل جراحی زیبایی پلک بالا ، معمولا تحت بی حسی موضعی انجام می شود. در بعضی موارد نیاز به اعمال جراحی ديگری ؛ از قبیل لیفت ابرو ، فیکس کردن ابرو ، فیکس کردن غده اشکی ، پیوند چربی ، تزریق چربی و بخصوص عمل توام افتادگی پلک توام با عمل بلفارو پلاستی می باشد.

گاهی نيز لازم است ابتدا يا همزمان با بلفاروپلاستی پف پلک بالا ، جراحی افتادگی ابرو و پيشانی با لیفت آندوسكوپی اصلاح گردد.

به عنوان مثال در افراد جوان ، گاهی به دنبال عمل لیفت پیشانی و ابرو ، پوست اضافی پلک از بین می رود و نيازی به جراحی بلفاروپلاستی نيست.

بلفاروپلاستی پف پلک بالا
جراحی زیبایی پلک با امواج رادیویی

جراحی زیبایی پلک با لیزر و دستگاه های دیگر نیز قابل انجام است ، ولیکن استفاده از دستگاه امواج رادیویی ؛ نوین ترین وسیله جهت ایجاد برش در کلیه جراحی های زیبایی صورت می باشد.

لازم به ذکر است که در صورت افتادگی بخش خارجی ابرو و عدم انجام لیفت ابرو ، نیاز به تزریق بوتاکس بعد از جراحی بلفاروپلاستی خواهد بود.
هزینه بلفاروپلاستی پف پلک بالا

هزینه جراحی زیبایی پلک بالا ( هزینه بلفاروپلاستی ) پس از معاینه توسط جراح پلک و تعیین نوع عمل جراحی زیبایی قابل اعلام است.