04 آگوست 2020
آگوست 4, 2020

بهترین هات داگ در تهران

0 Comment

بهترین هات داگ در تهران

بهترین هات داگ در تهران : هات داگ نوعی سوسیس بسیار لذیذ می باشد که بسیاری از افراد محل پیدایش آن را به شهر فرانکفورت آلمان نسبت می دهند؛ نام دیگر هات داگ، سوسیس فرانکفورتی است. ( بهترین هات داگ تهران )

هات داگ دارای انواع مختلفی بوده و طرفداران بسیار زیادی در سراسر دنیا از جمله ایران دارد. امروزه رستوران های زیادی در شهرهای مختلف ایرن اقدام به طبخ هات داگ می کنند که البته تجربه افراد در همه آن ها یکسان نیست.

صرف نظر از تفاوت ذائقه افراد، نوع طبخ هات داگ و کیفیت رستورانی که آن را ارائه می کند نیز بسیار در تجربه افراد موثر است. بدیهی است که هرچه تجربه و مهارت پرسنل بالاتر بوده، مواد اولیه به کار رفته تازه تر باشند و مخلفاتی که در کنار هات داگ سرو می شوند دارای تنوع بیشتری باشند ساندویچ هات داگ خوشمزه تر و لذیذتر خواهد بود.

انواع هات داگ و نحوه آماده سازی آن

همانطور که گفتیم هات داگ انواع مختلفی دارد که از این میان می توان به هات داگ تنوری، پنیری و هات داگ با قارچ و پنیر اشاره کرد.

در ذیل به شیوه معمول آماده کردن ساندویچ هات داگ اشاره کرده ایم:

برای آماده سازی این نوع ساندویچ از یک نوع نان خاص استفاده می شود که در ابتدا باید آن را از وسط و به گونه ای برش زد که نان جدا نشود.

سپس به وسیله چاقو یا ابزار دیگری بر روی هات داگ ها شیار ایجاد نموده آن ها را در یک ظرف پیرکس کنار هم چیده و در فر قرار دهید.

موادی که قصد دارید با هات داگ سرو نمایید را تفت داده و آن ها را به همراه سوسیس های هات داگ در نان قرار دهید و در آخر و در صورت تمایل بر روی آن سس بریزید.

برای آماده کردن هات داگ پنیری و هات داگ پنیری نیز کافی است که قبل از قرار دادن هات داگ درون فر، بر روی آن مقداری پنیر چدار بریزید. با این کار یک ساندویچ هات داگ با پنیر خواهید داشت.

برای درست کردن ساندویچ هات داگ با قارچ و پنیر نیز همان روش برای آماده کردن هات داگ پنیر را به کار بگیرید. در آخر مقداری قارچ تفت داده و به ساندویچ خود اضافه کنید.

تجربه بهترین هات داگ در تهران در رسیس

رستوران هات داگ رسیس یکی از بهترین رستوران هایی است که به ارائه ساندویچ های هات داگ بسیار لذیذ و جدید به شهروندان تهرانی می پردازد. تمامی نکات بهداشتی در این رستوران رعایت شده، دارای سس های بسیار متفاوت، گوناگون و لذیذ بوده و تجربه بسیار لذیذی از خوردن هات داگ را برای افراد به همراه خواهد داشت.