21 سپتامبر 2020
سپتامبر 21, 2020

جراحی بینی فانتزی

0 Comment

جراحی بینی فانتزی

جراحی بینی فانتزی : بینی فانتزی یکی از فرم های بینی است که اگر برای فرد مناسبی انجام شده و به درستی صورت بگیرد با نتایج بسیار درخشانی همراه بوده و علاوه بر برطرف کردن نقوص بینی، موجب عروسکی و ظریف تر شدن چهره می شود. ( جراحی زیبایی بینی )

لزوم انتخاب جراح بینی خوب

با وجود اینکه امروزه مدل بینی فانتزی در میان خانم ها از طرفداران بسیار زیادی برخوردار است اما باید بگوییم که این مدل بینی برای همه افراد مناسب نبوده، ریسک آن نسبت به جراحی بینی به فرم طبیعی بیشتر بوده و اگر توسط پزشکی ماهر انجام نشود ممکن است با مشکلات بسیاری برای فرد همراه باشد زیرا:

سایز بینی در مدل فانتزی بیشتر از حد استاندارد کوچک می شود.

جراحان بینی برای سربالا شدن بینی اقدام به کوتاه کردن آن می کنند.

قوس و انحنای زیادی در پل آن ایجاد می نمایند.

تمامی این موارد احتمال بروز مشکلات تنفسی در افراد را افزایش می دهد.

با وجود اینکه این جراحی زیبایی برای همه افراد مناسب نیست ولی افراد بسیاری اصرار به انجام آن می کنند که البته دکتر علی توسلی ، جراح بینی بابل تن به چنین جراحی هایی که با مشکل برای افراد همراه باشد نمی دهد. از اصرار بیجا به جراح بینی خود بپرهیزید.

با توجه به موارد ذکر شده در بالا باید جراحی را انتخاب کنید که از تجربه زیادی در جراحی بینی به این فرم برخوردار بوده و کارنامه موفقی در این زمینه داشته باشد. از دیگر ویژگی هایی که جراح بینی باید دارا باشد می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

برخورداری از وجدان کاری بالا

داشتن مهارت تکنیک های جراحی

اشراف بر اصول زیبایی شناسی و ریاضی

برخورداری از وجدان کاری بالا و غیره.

کاندیدای مناسب جراحی بینی فانتزی

افرادی برای جراحی بینی فانتزی مناسب هستند که علاوه بر سالم بودن از نظر روحی و جسمی، داشتن هزینه های جراحی، داشتن توقعات واقع بینانه از نتیجه جراحی، شیرده و باردار نبودن شرایط ذیل را نیز داشته باشند:

خانم بودن

ویژگی های صورت خانم ها البته نه همه آن ها برای جراحی بینی به فرم فانتزی مناسب تر از آقایان است. زیرا صورت آقایان زمخت واستخوانی است و به همین دلیل فرم بینی فانتزی با ویژگی های چهره آن ها تناسب نداشته و موجب کاهش جذابیت شان می شود.

کم بودن فاصله لب و بینی

نوک بینی های فانتزی سربالاست و این امر موجب می شود که فاصله لب و بینی بیشتر شود به همین دلیل بهتر است افرادی که فاصله لب و بینی شان زیاد است از جراحی بینی به این فرم خودداری نمایند.

بزرگ نبودن صورت و درشت نبودن اجزای چهره

بینی فانتزی به دلیل ظریف بودن با چهره هایی تناسب دارد که بزرگ نبوده و اجزای آن درشت نباشد.