16 مه 2021
می 16, 2021

جراح سینه

0 Comment

جراح سینه

جراح سینه : سایز و فرم ظاهری سینه در خانم ها علاوه بر تاثیر بر زیبایی اندام آن ها ، با سلامت جسمانی آنان نیز ارتباط مستقیم دارد. به عنوان مثال بزرگی بیش از اندازه سایز سینه ها ؛ می تواند علاوه بر کاهش اعتماد به نفس ، سبب شود که فرد با مشکلاتی ؛ اعم از درد در ناحیه شانه ها و مواردی از این قبیل مواجه گردد. ( پروتز سینه در اصفهان )

البته لازم به ذکر است که همیشه بزرگ بودن اندازه سینه ها ، ایجاد مشکل نکرده و در برخی موارد ، کوچک بودن غیرطبیعی سینه ها یا افتادگی و شل شدگی سینه ها نیز می تواند اثر منفی بر تناسب اندام فرد گذاشته و در نتیجه به کاهش اعتماد به نفس وی بیانجامد.

ناگفته نماند که اختلال سایز سینه ها تنها در خانم ها رخ نداده و گاها برخی آقایان نیز با آن درگیر هستند ، مشکل بزرگی سینه در مردان یا اصطلاحا ژنیکوماستی از اختلالاتی است که در بعضی از آقایان رخ داده و فرم اندام آن ها را بر هم می ریزد.

جراح سینه
انتخاب بهترین جراح سينه

از مهم ترین دغدغه هایی که در راستای جراحی سینه ، ذهن افراد را به خود مشغول می کند ؛ انتخاب یک جراح سينه خوب می باشد ؛ چرا که انتخاب جراح سينه با ماحصل جراحی پستان مستقیما مرتبط است ؛ لذا هر قدر توانایی و تبحر جراح ، بالاتر باشد قاعدتا حصول نتایج مطلوب و بهینه نیز امکان پذیرتر خواهد بود.

به طور کلی در تمامی موارد مذکور ، می توان با مراجعه به یک جراح سينه ماهر و کارآزموده ، اقدامات لازم را انجام داده و به اهداف ایده آل خود دست یافت.

دکتر کامران دولتشاهی ، فلوشیپ سرطان و بیماری های خوش خیم پستان و ترمیم و بازسازی پستان ، از بهترین پزشکان جراح سینه اصفهان می باشند ؛ ایشان با بکارگیری پیشرفته ترین تکنیک ها و متدهای بروز دنیا و بهره وری از دستگاه های مجهز ، شما را در رسیدن به مقاصدتان یاری داده و نتایج درخشانی را برای تان به ارمغان می آورند.

شما عزیزان می توانید برای دیدن نمونه کارهای دکتر دولتشاهی ، به صفحه اینستاگرام ایشان مراجعه نموده یا از طریق بخش گالری تصاویر وبسایت اصلی دکتر دولتشاهی ، نمونه کارهای ایشان را ملاحظه فرمایید.

جراح سینه
ویژگی های بهترین جراح سينه

در ذیل به اصلی ترین ویژگی های جراح سينه که باید در انتخاب جراح ، حتما در نظر داشته باشید اشاره نموده ایم :

یک جراح سينه خوب ، به آناتومی و ساختار بدن اشراف داشته و از این رو می تواند بر اساس وضعیت بدنی بیمار و در نظر داشتن خواسته های او ، اقدام به رفع کلیه نقائص و اختلالات پستان نموده و نمای ظاهری سینه ها را نیز اصلاح کرده و بهبود بخشد.

برخورداری از مهارت و تجربه کافی ، از موارد مهمی است که در هنگام انتخاب جراح سینه ، اکیدا باید مورد توجه قرار گیرد ؛ زیرا یک جراح سینه مجرب و ماهر ، با اتکا بر دانش و مهارتی که طی سالیان طبابت خویش کسب نموده ؛ قادر خواهد بود انواع اعمال جراحی سینه را بدون ایجاد کمترین عارضه ای به انجام برساند.

از دیگر مواردی که در انتخاب جراح سينه باید به آن توجه گردد ، اولویت قرار دادن سلامت بیمار می باشد ؛ تا جایی که یک جراح سینه خوب ، سلامت بیمار را بر منافع مالی خود ترجیح داده و هدف وی از جراحی ، تحقق خواسته های بیمار در عین حفظ سلامت وی می باشد.

در نهایت این که یک جراح سینه خوب ؛ در جلسه مشاوره پیش از عمل ، به تمامی نیازها و خواسته های بیمار با دقت گوش فرا داده و با صبوری و آرامش پاسخ سوالات وی را می دهد.

همچنین توجه داشته باشید که یک جراح سینه خوب ، در جلسه مشاوره قبل از جراحی سینه ؛ بیمار را در جریان عوارض احتمالی ناشی از عمل قرار می دهد.