15 سپتامبر 2020
سپتامبر 15, 2020

لیفت دائمی بینی

0 Comment

لیفت دائمی بینی

لیفت دائمی بینی یا عمل بینی بدون جراحی ، از تکنیک های زیبایی بینی به شمار می رود و در راستای اصلاح عیوب ظاهری بینی مورد استفاده قرار می گیرد. لیفت دائمی بینی ، عوارض و خطرات احتمالی ناشی از جراحی را به دنبال ندارد ؛ از این رو برای افرادی که تمایل به جراحی بینی بدون بیهوشی دارند گزینه مناسبی می باشد. ( کلینیک زیبایی در اهواز )

درباره لیفت دائمی بینی

در جامعه کنونی و با تغییر معیارهای زیبایی شناسی ، گرایش افراد به مقوله زیبایی و زیباتر شدن به میزان چشمگیری رو به افزایش است تا جایی که در سر تا سر جهان شاهد افزایش شمار متقاضیان اعمال زیبایی می باشیم که جراحی زیبایی بینی ؛ از جمله رایج ترین این اعمال به شمار می رود.

در این میان برخی از علاقمندان به عمل زیبایی بینی ، بنا به علل مختلفی از انجام این عمل جراحی تحت بیهوشی واهمه دارند و به دنبال یافتن راهی هستند تا بتوانند بدون نیاز به بیهوشی ، ظاهر بینی خود را اصلاح نموده و به فرم بینی ایده آل خود دست یابند.

امروزه ورود تکنیک ها و تکنولوژی های مختلف به حوزه پزشکی ، تحقق این امر را امکان پذیر ساخته است.

تا جایی که در حال حاضر از طریق لیفت بینی می توان به تصحیح و بهبود شکل ظاهری بینی پرداخته و عیوب آن را مرتفع نمود.

از متداول ترین روش های لیفت بینی می توان به لیفت بینی با نخ ، لیفت بینی با تزریق ژل و پلاسماتراپی اشاره نمود که انتخاب هر یک از این روش ها با توجه به صلاحدید پزشک متخصص ، صورت می پذیرد.

عمل لیفت بینی در قیاس با جراحی بینی یا رینوپلاستی ، به مراتب در زمان کوتاه تری قابل انجام است و می توان گفت عوارض ناشی از داروهای بیهوشی را به دنبال ندارد ؛ همچنین از لحاظ هزینه نیز مقرون به صرفه تر از جراحی کامل بینی می باشد.

ماندگاری نتایج لیفت بینی

یکی از شایع ترین پرسش هایی که در ارتباط با عمل لیفت بینی پیش می آید و ذهن متقاضیان این روش را به خود درگیر می کند ؛ این است که مدت ماندگاری لیفت بینی چقدر است ؟

پیش از هر چیز لازم به ذکر است در صورتی که عمل لیفت بینی ، توسط یک پزشک حاذق و متبحر انجام پذیرد ، اثرات طولانی تری به دنبال خواهد داشت.

بالاطبع طول عمر نتایج هر عمل زیبایی از مهم ترین پارامترهایی محسوب می شود که سبب تصمیم گیری بهتر و راحت تر افراد برای انجام آن می گردد.

طول عمر و ماندگاری عمل لیفت بینی ، به پارامترهای متعددی ؛ همچون سن کاندیدای عمل ، ویژگی های پوستی و شرایط فرد زیباجو و از همه مهم تر تبحر و توانمندی پزشک معالج ، بستگی دارد.